Ray Dolap

Sıkışık, aradığınız hiçbir şeyi bulamadığınız, kıyafetlerinizin düzensiz dolabınızdan sıkılmış olmalısınız. Her sabah aynı telaşı yaşamaktan, ütülenmiş koyulsa dahi, buruş buruş çıkan giysilere mahkum olmak zorunda değilsiniz. İşte bu problemlerden kurtulmanın yegane yolu bir ray dolap hayal etmek ve bunu uygulamakla başlıyor.

Raylı Dolap güncel yaşamınızı da kolaylaştırır. Aramakla zaman geçirmemiş olursunuz. Raylı Dolabı odanızın büyüklüğüne göre yaptırıp , istediğiniz alanı kullanmış olursunuz. Müşterinin isteğine göre tasarlanmaktadır. İç bölmelerin miktarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Dış dizayn odanızdaki mobilyaya uygun bir şekilde seçebilirsiniz. Milimetrik hesaplamalarla, titiz ve profesyonel ölçüler alınır. Sizin düşünemediğiniz uzman bir görüş vasıtasıyla odanıza en konforlu ve maksimum hacimde bir ray dolap tasarımı fikri oluşturulur.

Ray dolapları kapaklı dolaplara göre daha çok tercih edilen dolaplar arasında yer alır. Çünkü yer tasarrufu yapar ve kullanım açısından daha kullanışlıdır.

Ölçülendirilme sonrasında ray dolap siparişiniz alınır ve size teslimat süreleri hakkında bilgi verilir. En makul zaman dilimi içinde ray dolap evinize monte edilir ve size sadece hayallerden gerçeğe dönüşmüş ray dolabın keyfini sürmek kalır.

Ankara Siteler Raylı Dolap İmalatı.

Foto Galerisi