Amerikan Panel Kapılar

Amerikan Kapı;

- Sahip olduğu üretim teknolojisi sayesinde Amerikan panel kapılar son derece dayanıklıdır
- Seri ve sorunsuz üretim sistemi ile kaliteli ve ekonomiktir.
- Petek dolgu malzemesi ve özel sereni ile dışarıdan gelecek baskılara ve bükülmelere karşı dirençlidir, zamanla deforme olmaz.
- Panel üretiminde kullanılan özel dokulu sac kalıplar yüzeylere gerçek ahşap görünümü verir.
- Özel kasa yapısı ve fitil sistemiyle ses ve ısı yalıtımına sahiptir.
 
Müşterimizin isteğine göre kapılar düz renkli yani Beyaz, Açık Krem, Bordo, Koyu Kahve olarak hazırlanabildiği gibi, ücreti karşılığı eskitme tekniğiyle; Meşe Patine, Ceviz Patine, Maun Patine, Krem Patine gibi renklerle de imal edilebilmektedir. Bütün Amerikan Kapı modellerimiz, gömme kapı kilidi ve ya Amerikan otel tipi (yuvarlak) kilit uygulamasıyla hazırlanabilir. İsteğe bağlı olarak cam bölmeli olarak üretilebilirler. Amerikan Kapı panelinin en büyük avantajı kesilerek ebatlanabilmesidir. Bundan dolayı ölçü problemi yoktur. Müşterimizin isteğine göre amerikan panel kapılar her renkte yapılabilmektedir.İsteğe bağlı olarak camlı üretilebilirler. Bütün kapı modelleri, gömme kapı kilidi ve uygun kapı kolu uygulaması ya da Amerikan otel tipi (yuvarlak) kilit uygulamasıyla hazırlanabilir.
 
Bu özelliklerin yanısıra amerikan panel kapıların en büyük avantajı üretim maliyetlerinin düşük olması münasebetiyle fiyatlarının gayet ucuz olmasıdır. Ayrıca Amerikan kapılar ; sahip oldukları üretim teknolojileri sayesinde son derece sağlamdır, kaliteli ve ekonomiktir. Petek dolgu malzemesi ve özel sereni ile dışarıdan gelecek baskılara ve bükülmelere karşı dirençlidir, zamanla deforme olmaz. Panel üretiminde kullanılan özel dokulu saç kalıplar yüzeylere gerçek ahşap görünümü verir. 
 
Ankara Siteler Amerikan Panel Kapı İmalatı.

Foto Galerisi